?
 • Adwokat
 • Biuro rachunkowe
 • Doradca podatkowy
 • Kancelaria prawna
 • Księgowość
 • Notariusz
 • Prawnik
 • Radca prawny
 • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Dla biura

Postaw na nowoczesność. Rozwijaj swoje biuro rachunkowe lub kancelarię prawną

17

Nowych rejestracji tygodniowo

26 tys.

Osób odwiedza MonitorPrawa.pl w każdym miesiącu

1 tys.

Opinii o knacelariach prawnych i biurach rachunkowych

2 tys.

Fanów na portalach społecznościowych

reklama dla prawnika doradcy podatkowego

Nawet 10x więcej klientów odwiedzających Twój profil!

Dzięki dodatkowej promocji Twój profil odwiedzi nawet 10 razy więcej klientów, niż w przypadku profilu bezpłatnego. Więcej odwiedzin to więcej umówionych wizyt lub kontaktów.

Średnio co 20 klient odwiedzający profil z pełnym profilem specjalisty kontaktuje się bezpośrednio z poziomu wizytówki.

CZYM JEST MonitorPrawa.pl

MonitorPrawa.pl to jedna z największych w Polsce wyszukiwarek internetowych  na temat specjalistów świadczących usługi w dziedzinie prawa i podatków. Misją portalu jest pomaganie użytkownikom w znalezieniu i umówieniu się się do sprawdzonego specjalisty z dziedziny prawa lub podatków w ich okolicy.

PRZEWAGI KONKURENCYJNE

 • Największa W Polsce, Niezależna baza kancelarii prawnych i biur rachunkowych

MonitorPrawa.pl to baza 10 tys. specjalistów od prawa i podatków w całej Polsce. Zarówno użytkownicy jak i usługodawcy doceniają naszą platformę ze względu na jej pełną niezależność i przejrzystość.

 • Zaufanie 26 tys klientów

Z naszej platformy, każdego miesiąca korzysta ponad 26 000 unikalnych użytkowników , poszukujących wiarygodnej informacji o prawnikach i doradcach podatkowych.

NASZE STATYSTYKI

 • 13 tys. odsłon miesięcznie
 • 26 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie
 • 3 tys.  umówionych wizyt
 • 10 tys. specjalistów z całej Polski

marketing

pol

MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO KLIENTÓW SZUKAJĄCYCH PORAD PRAWNYCH LUB RACHUNKOWYCH

Na MonitorPrawa.pl jesteśmy w stanie dotrzeć osobym komunikatem zarówno. Poprzez właściwy opis wizytówki premium docierasz do właściwej grupy klientów znajdujących się w konkretnym mieście

marketing

marketing-1

01 Setki potencjalnych klientów

Prezentacja na MonitorPrawa.pl jest zaprojektowana tak, aby pozyskiwać dla Twojej firmy klientów z wielu źródeł.

Klienci z Google

Twoja prezentacja na MonitorPrawa.pl natychmiast po utworzeniu osiąga wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i od razu pozyskuje dla Ciebie klientów z Google.


Klienci z portalu MonitorPrawa.pl

Dzięki ponad 20 tys odwiedzin portalu MonitorPrawa.pl w miesiącu Twoja oferta będzie przedstawiona tysiącom osób. Wiele z nich zaglądając na portal poszukuje Twoich produktów lub usług.


Klienci z aplikacji mobilnych

4 aplikacje mobilne i współpraca z Microsoftem gwarantują, że Twoja oferta dociera do tych klientów, którzy zamiast komputera wolą smartfon lub tablet.


Klienci z portali partnerskich

Raz umieszczona oferta jest promowana w kilkunastu portalach tematycznych (m.in.: Usluger.pl, Sprawdz.pl.), aby Twoja firma mogła dodatkowo zaistnieć w serwisach z Twojej branży.

02 Profesjonalna prezentacja

Dostajesz profesjonalną prezentację, która promuje Twoją firmę w sieci i wygląda idealnie bez względu na to, czy jest przeglądana na laptopie, tablecie czy smartfonie.

Prezentacja firmy na MonitorPrawa.pl dostosowuje się do odbiorcy, a nie odwrotnie. Dzięki temu klienci mogą szybko dotrzeć do informacji, których poszukują i skontaktować się z Twoją firmą.

pozyskiwanie klientów

03 Pozytywny e-wizerunek

Dostajesz do dyspozycji zestaw narzędzi kreujących pozytywny wizerunek Twojej firmy i budujący jej silną pozycję na rynku.

Narzędzie do pozyskiwania opinii

90% internautów sugeruje się opiniami znalezionymi w sieci. Wykorzystaj tę zasadę i pokaż swoim klientom, że Twoje produkty i usługi są sprawdzone i najwyższej jakości.


Narzędzie do pozyskiwania referencji

Dzięki referencjom klient nie musi się zastanawiać nad rzetelnością Twojej firmy, ponieważ ma do dyspozycji bazę dokumentów potwierdzających jej fachowość. Wykorzystaj to narzędzie w sprzedaży.


 

04 Opinie Klientów

Aż 85% użytkowników internetu kieruje się rekomendacjami przy wyborze kancelarii prawnej czy biura rachunkowego! Dzięki wystawianym opiniom przyciągniesz do siebie grono nowych Klientów.

statystyka