?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

WIEBRO Wiesława Brokan

 

Bądź pierwszym, który oceni
Usługi księgowe dla klientów instytucjonalnych, dużych jak i małych firm.

Opis działalności

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kompleksową obsługę finansowo-księgową krajowych i zagranicznych spółek prawa handlowego, „małych” podmiotów gospodarczych (KPiR, ryczałt) oraz wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń. Zapewniamy pomoc przy rejestracji firm (wnioski do KRS, Urzędu Skarbowego, GUS-REGON). Prowadzimy również pełną obsługę kadrowo-płacową.

Marki i specjalizacje

Kompleksowa obsługa kadrowo- rachunkowo- płacowa. Wszystkie dziąłlnosci gospodarcze

Produkty i usługi

Biuro rachunkowe WIEBRO świadczy kompleksowe usługi księgowe, zarówno dla małych i średnich firm, jak również dla spółek prawa handlowego z województwa łódzkiego. W swojej pracy kierujemy się pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Nasi pracownicy, to wykwalifikowani specjaliści, stale podnoszący swoje kompetencje na różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu cechują nas terminowe, solidne oraz uczciwe praktyki księgowe. Profesjonalnie dostosowujemy się do zmian w prawie, takich jak wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego czy płatności podzielonej.

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości firm, w tym opieki nad księgami handlowymi oraz księgami przychodów i rozchodów. Oferujemy przygotowanie wszelkiego typu ewidencji dla celów podatkowych, prowadzenie rejestrów VAT, a także sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych wraz z ich przesyłaniem do Urzędów Skarbowych.

Poza kompleksową usługą księgowości, nasze biuro zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową dla firm działających w branżach handlowych, produkcyjnych i usługowych. W tym obszarze, proponujemy sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie, umów o dzieło oraz list płac pracowników.

Usługi kadrowe obejmują także prowadzenie dokumentacji personalnej, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy i składek ZUS, a także składanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz PIT.

W biurze rachunkowym WIEBRO z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest księgowość i optymalizacja podatkowa firmy, dlatego zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną pomoc na każdym etapie prowadzonej działalności.

Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu stabilność i finansowe bezpieczeństwo. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu – jesteśmy przekonani, że zaproponujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie dla Waszej firmy.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Rawa Maz., Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Łęczyca, Łódź, Wieruszów, Opoczno, Wieluń, Skierniewice, Brzeziny

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.