?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Tomasz Radziwilski

 

Bądź pierwszym, który oceni

Tomasz Radziwilski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2007 roku ukończył stacjonarne studia prawnicze, zaś w 2008 roku stacjonarne studia administracyjne. W 2007 roku rozpoczął doktoranckie studia prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Katedrze Prawa Cywilnego i Rodzinnego, gdzie pracował ze studentami prowadząc zajęcia z zakresu prawa cywilnego. Od 2007 roku również aplikant sądowy oraz asystent sędziego. Posiada Cambridge Certificate in Advanced English oraz Toles Foundation Certificate, uczestnik programu Erasmus na Uniwersytecie w Miszkolcu oraz wielokrotny stypendysta za wysokie wyniki w nauce.

Specjalizacje

Prawo karne

Reprezentacja klienta w sprawach o przestępstwa i wykroczenia, w tym przestępstwa i wykroczenia skarbowe, jako obrońca lub pełnomocnik pokrzywdzonego, sprawy wykonawcze, w tym rozłożenie grzywny na raty, orzeczenie kary zastępczej, składanie wniosków o przedterminowe warunkowe zwolnienie lub przerwę w karze, wniosków o dozór elektroniczny to usługi, jakie obejmuje pomoc prawna z zakresu prawa karnego.

Prawo cywilne

Wiele spraw, którymi na co dzień zajmuje się kancelaria, dotyczy życia prywatnego, zawodowego czy społecznego, regulowanych przez prawo cywilne. Obejmuje ono stosunki osobowe i majątkowe, niemajątkowe, ochronę dóbr osobistych. Adwokat pomaga m.in. dochodzić świadczeń niepieniężnych, odszkodowań, zadośćuczynień, a także negocjuje umowy, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych oraz sporządza projekty pism i umów.

Prawo gospodarcze

Wsparcie dla przedsiębiorstw w zakresie prawa gospodarczego to szereg usług, które świadczy kancelaria w ramach współpracy stałej lub doraźnej, na warunkach dogodnych dla klienta. Poza opiniowaniem, sporządzaniem projektów pism, udzielaniem porad prawnych czy reprezentowaniem przedsiębiorców przed sądami, adwokat to osoba, która pomaga przy zakładaniu własnej działalności, tworzeniu spółki czy przy zmianach strukturalnych w firmie.

Prawo spadkowe

Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, wydziedziczenie, sprawy o zachowek, badanie autentyczności testamentu to sprawy, jakimi zajmuje się adwokat obsługujący sprawy spadkowe. Mnogość narastających konfliktów pomiędzy osobami upoważnionymi do spadku bardzo często wymaga doradztwa prawnika w sprawach spadkowych.

Prawo rodzinne

Wszelkie sprawy rozwodowe, w tym rozwody z orzeczeniem o winie, sprawy obejmujące unieważnienie małżeństwa, separację,podział majątku, czy też takie dotyczące rodzicielstwa, jak alimenty, władza  rodzicielska i kontakty to sprawy, jakie obejmuje prawo rodzinne.

Odszkodowania

Reprezentacja w negocjacjach lub postępowaniach o odszkodowania z tytułu OC kierowcy bądź AC, odpowiedzialności zarządcy drogi czy budynku, błędów medycznych, poniesionych strat majątkowych lub niemajątkowych, należnego zadośćuczynienia z tytułu czynu niedozwolonego to sprawy, jakimi zajmuje się prawnik lub adwokat przyjmujący sprawę obejmującą odszkodowania. 

Kontakt

Tomasz Radziwilski
ul. Wyszyńskiego 31C lok.7
14-200 Iława
tel. kom.+48 668-045-091
tel. kom.+48 794-611-011
kancelaria@adwokat-ilawa.pl
tomaszradziwilski@wp.pl

Zasięg działania

Iława

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.