?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Roman Giertych

 

Bądź pierwszym, który oceni

Kancelaria Roman Giertych świadczy usługi na terenie całego kraju. Kancelaria posiada bogate doświadczenie we wszystkich dziedzinach prawa. Głównym kierunkiem działalności jest doradztwo i reprezentacja sądowa oraz pozasądowa Klientów w sprawach karnych oraz w zagadnieniach cywilnych i gospodarczych. Współpracujemy również z kancelarią partnerską w Rzymie prowadzoną przez adwokata Pierpaolo Dell’Anno

Obowiązkiem adwokata jest przestrzeganie norm etycznych wynikających z prawa naturalnego, prawa stanowionego Rzeczypospolitej Polskiej  oraz Kodeksu Etyki Adwokackiej (opracowanego przez ś.p. mec. Zdzisława Krzemińskiego).

Adwokat jest moralnie zobowiązany stać na straży godności zawodu.

Celem podejmowanych przez adwokatów czynności zawodowych jest ochrona interesów klienta.

Adwokat jest zobowiązany do obrony interesów klienta w sposób odważny i honorowy, przy zachowaniu należytego sądowi i innym organom szacunku oraz uprzejmości, nie bacząc na własne korzyści osobiste oraz konsekwencje wynikające z takiej postawy dla siebie lub innej osoby.

Adwokat powinien wykonywać czynności zawodowe według najlepszej woli i wiedzy, z należytą uczciwością, sumiennością i gorliwością.

Obowiązkiem adwokata jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i dążenie do utrzymania wysokiej sprawności zawodowej.

Adwokat oprócz swoich obowiązków zawodowych jest zobowiązany do podejmowania usług pro bono, służąc nieodpłatnie klientom niezamożny społecznie wykluczonym, bądź szczególnie skrzywdzonym przez los.

Adwokat zobowiązany jest zachować w tajemnicy oraz zabezpieczyć przed ujawnieniem wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych.

Adwokaci powinni służyć sobie radą i udzielać wzajemnej pomocy w pracy zawodowej, jeżeli nie koliduje to z interesem klienta. Adwokat powinien
       przestrzegać w stosunku do kolegów zasad uprzejmości, lojalności i koleżeństwa.

Adwokat zobowiązany jest do najwyższej lojalności wobec kolegów współpracujących w ramach Kancelarii i powstrzymywania się od jakichkolwiek działań naruszających taką lojalność również po zakończeniu współpracy.

Adres filii w Katowicach:

Kancelaria Adwokacka Romana Giertycha
Filia w Katowicach
ul. Wita Stwosza 3 lok 107; 40-036 Katowice
Adw. Justyna Kucejko
tel.: + 48 32 202 70 51

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.