?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Payroll Power S.C.

 

Bądź pierwszym, który oceni
Nasze doświadczenia zawodowe sięgają roku 2011. Zatrudniamy wykwalifikowanych i licencjonowanych pracowników w zakresie prowadzenia rachunkowości. Z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że w działach kadrowo-płacowo-księgowych wspólnie przepracowaliśmy ponad 60 lat.

O nas

Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych ekonomicznych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Dbamy, aby pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości, uczęszczają na liczne kursy i szkolenia oraz na bieżąco śledzą specjalistyczną prasę.

Nasze atuty to:
– licencja Ministra Finansów,
– konkurencyjne ceny,
– szybkie terminy realizacji usług,
– zaangażowanie w sprawy klientów,
– dyspozycyjność,
– solidność,
– pełna komputeryzacja,
– dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Priorytetem naszego biura jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc w każdej sytuacji. Nasze biuro współpracuje z fachowcami z wielu dziedzin: ekonomii, finansów i prawa.

Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie podatkowe na każdym etapie działalności firmy, stawiamy na indywidualne i zaangażowane podejście w sprawy klientów. W oparciu o indywidualne potrzeby klientów pomagamy dokonać właściwych wyborów i pomagamy podjąć dobre decyzje.

Dzięki specjalistom i doradcom klient ma zawsze dostęp do najnowszych informacji finansowo-podatkowych oraz specjalistycznych porad.

Dla każdego klienta znajdziemy czas na najlepsze dla niego rozwiązania podatkowe.

W naszej pracy wykorzystujemy licencjonowane programy kadrowo-płacowe oraz księgowe i nowoczesne technologie bazodanowe dostarczane przez liderów rynku, współpracujące z innymi programami dostępnymi na rynku.

Marki i specjalizacje

Zdajemy sobie sprawę z wagi ochrony informacji, zarówno tych przekazywanych przez Klienta, jak i tych, które dostarcza nasze biuro. Z tego też powodu, szczególną uwagę poświęcamy zabezpieczeniu danych, zapobiegając dostępowi osób niepowołanych do informacji zgromadzonych na naszym serwerze oraz dokumentacji dostarczanej przez naszych Klientów. Realizujemy to także, poprzez ograniczenie dostępu do danych naszych Klientów, jedynie do wybranych osób z firmy Klienta i pracowników Payroll Power.

Produkty i usługi

Naszym celem jest współpraca z Klientem, wysoka jakość świadczonych usług oraz obustronne zaufanie. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na komfort współpracy, wygodę w obsłudze określonych procesów, przynosząc spokój o ich realizację i fachowość.

Nasza oferta skierowana jest do:
– spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, osób fizycznych,
– firm handlowych, usługowych, produkcyjnych,
– przedsiębiorstw prowadzących księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów.

Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to również wiedza która przedkłada się na sukces firmy. Księgowość stanowi nieodzowny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Trudno wyobrazić sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Aby efektywnie i sprawnie rozwiązywać problemy podatkowe naszych Klientów współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Korzystając z naszych usług doradczych Klienci uzyskują gwarancję rzetelności i wysokiej jakości wykonania.

Przedmiotem świadczonych przez nas usług jest m.in. kompleksowa obsługa rachunkowa i księgowa, a w tym:
– rachunkowość spółek,
– księgowość małego przedsiębiorcy,
– rachunkowość fundacji,
– rachunkowość spółdzielni mieszkaniowych,
– księgowość wspólnot mieszkaniowych,
– zamknięcie roku,
– kadry i płace.

Ceny świadczonych usług ustalane są zawsze indywidualnie w drodze negocjacji z Klientem.

Cena końcowa zależy m.in. od:
-liczby dokumentów księgowych,
– formy prawnej,
– formy opodatkowania,
– liczby pracowników,
– rodzaju działalności,
– innych czynników – np. czy Klient jest płatnikiem VAT.

Jeżeli zmienicie obecne biuro rachunkowe na nasze usługi – nasza oferta będzie o 15 % niższa od poprzedniego biura.

Jeżeli polecicie nas swoim znajomym – otrzymacie rabat w wysokości 10% wartości usługi przez okres 6 miesięcy.

Certyfikaty

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu świadczonych usług.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gliwice,Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice, Sosnowiec, Katowice, Mikołów, Chorzów

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.