?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Optiway Sp. z o.o.

 

Bądź pierwszym, który oceni
OptiWay Sp. z o.o. łączy zalety biura tradycyjnego i internetowego – innowacyjna i niezwykle wygodna metoda współpracy poprzez stronę internetową. OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki, wszyscy eksperci w jednym miejscu. Jesteśmy profesjonalnym biurem pod względem kwalifikacji i bieżącej znajomości przepisów prawa podatkowego i cywilnego. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, biegłym rewidentem, adwokatami oraz świadczymy usługi w zakresie BHP, dotacji i finansów.

O nas

OptiWay Sp.z o.o. zostało utworzone na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez Panią prezes firmy Justynę Kowalczyk. OptiWay Biuro Rachunkowe Sp.z o.o. jest profesjonalnym biurem pod względem kwalifikacji i bieżącej znajomości przepisów prawa podatkowego i cywilnego. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, biegłym rewidentem, adwokatami oraz świadczymy usługi w zakresie BHP, dotacji i finansów w ramach OptiWay Centrum Wsparcia Biznesu. Prowadzimy również usługi w zakresie usług profesjonalnego sekretariatu w ramach OptiWay Biuro Coworkingowe. Szkolenia, kursy z księgowości, webinaria oraz konferencje i seminaria realizujemy poprzez Akademię Biznesu.

Kadra 

Justyna Kowalczyk 
Prezes firmy OptiWay Biuro Rachunkowe sp z o.o. 
Właściciel OptiWay Centrum Wsparcia Biznesu Justyna Kowalczykmgr Justyna Kowalczyk jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie finansów i rachunkowości. Menedżer i księgowa która, swoje doświadczenie zdobywała u doradcy podatkowego i w dużej trójmiejskiej firmie księgowo – audytorskiej, pracując na kierowniczych stanowiskach.Justyna Kowalczyk laureatką plebiscytu KOBIETA SUKCESU 2017 roku.
Wśród laureatek znalazła się Prezes OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Justyna Kowalczyk. Ideą plebiscytu, organizowanego od ponad dwudziestu lat, jest wyróżnienie i nagrodzenie kobiet, które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach życia.Beata Sumysławska
Członek Zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
Właściciel OptiWay Kancelaria Doradztwa Podatkowego Beata SumysławskaDoradca podatkowy nr wpisu 12300 z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Zarządzania o specjalności “rachunkowość”. Rozpoczęty proces ubiegania się o uprawnienia biegłego rewidenta. Część I zaliczona.

Nasi główni klienci

Naszymi klientami są firmy wszystkich form prawnych: spółki akcyjne, spółki z o.o., spółki jawne, spółki komandytowe, komandytowo-akcyjne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa o różnych profilach działalności.

Dla naszych klientów mamy dodatkowe usługi w ramach umowy z biurem w gratisie:
– pulpit menadżera,
– udostępniamy Państwu darmowy program do wystawiania faktur,
– internetowa wymiana dokumentów 24h/7 dni w tygodniu.

Marki i specjalizacje

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Podpisanie umowy z naszym biurem daje Państwu komfort realizacji przedmiotu zadań związanych z Waszą działalnością ograniczając kontakt z biurem do dostarczenia dokumentów w uzgodnionych terminach.

Produkty i usługi

Aktualna oferta OptiWay:
– księgi handlowe już od 499,00zł/m-c,
– podatkowa księga przychodów i rozchodów już od 209,00zł/m-c,
– ryczałt ewidencjonowany już od 109,00zł/m-c,
– kadry już od 25,00zł/m-c za pracownika,
– płace już od 35,00zł/m-c za pracownika.A/ BIURO RACHUNKOWEOptiWay Biuro Rachunkowe Sp z o.o. to nowoczesna i profesjonalna obsługa w zakresie księgowości, kadr i płac. W ofercie mamy usługi dodatkowe zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych.B/ BIURO COWORKINGOWETu dajemy Państwu możliwość skorzystania z Prestiżowego adresu siedziby dla Państwa działalności w centrum Wrzeszcza: ul. Grunwaldzka 76/78, pokój 419, IV piętro (winda), 80-244 Gdańsk Wrzeszcz.Dodatkowo w ramach adresu realizowane są również usługi profesjonalnego sekretariatu, a także: WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ I STANOWISK PRACY.Sala konferencyjna (8 osób) – 35,00zł/godzina
Sala konferencyjna (8 osób) – (woda, kawa, herbata) – 40zł/godzina
Sala z napojami
Biurko na godziny – 22zł/godzina
Biurko z laptopem na godziny – 30zł/godzina
Stanowisko pracy za miesiąc – 300zł netto/m-c
Stanowisko pracy za miesiąc – 400zł netto/m-c (woda, kawa, herbata)
Stanowisko pracy z laptopem na miesiąc – 500zł netto/m-c
Stanowisko pracy z laptopem na miesiąc – 600zł netto/m-c (woda, kawa, herbata)C/ CENTRUM WSPARCIA BIZNESUTu będzie można skorzystać z usług:
– doradcy podatkowego,
– radcy prawnego,
– biegłego rewidenta,
– adwokata,
– dotacje,
– usługi w zakresie BHP,
– doradztwo finansowe (ubezpieczenia, kredyty, leasingi) i gospodarcze.Dodatkowo będzie można zamówić usługę gdzie eksperci z różnych dziedzin kompleksowo spojrzą na możliwości Państwa działalności oraz podpowiedzą w jakich obszarach jest potencjał by tą działalność rozwijać.Dbamy o to by nasze usługi przyczyniły się do zwiększeniawartości Państwa Firmy.D/ AKADEMIA BIZNESU

– Szkolenia dla biznesu z zakresu: podatków, kadry-płace, zusy, rozwijanie biznesu, zarówno stacjonarne, wewnętrzne dla firm, jak i e-learningowe.
– Kursy z księgowości.

Certyfikaty

OptiWay Kancelaria Doradztwa Podatkowego Beata Sumysławska nr wpisu 12300.

Główne obszary kompetencji obejmują:
– szeroką znajomość przepisów podatkowych głównie podatek dochodowy od osób prawych i podatek VAT,
– znajomość procedur postępowania administracyjnego wraz ze sporządzaniem pism procesowych,
– umiejętność dokonywania analiz podatkowych oraz ocena ryzyka podatkowego,
– znajomość oraz sporządzanie dokumentacji cen transferowych (tranfer priceing),
– znajomość w obszarze księgowości.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gdańsk, Kościerzyna, Sopot, Tczew, Sztum, Puck, Kartuzy, Starogard Gdański., Lębork, Nowy Dwór Gdański.

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.