?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

MSP Finanse

 

Bądź pierwszym, który oceni

Nasze usługi rachunkowe 

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług finansowych dla firm w formie outsourcingu.  Łączymy usługi rachunkowe (pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów), usługi kadrowo-płacowe z doradztwem podatkowym, doradztwem i konsultingiem  w zakresie controllingu i finansów dla firm. Specjalizujemy się  w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek. Ważnym punktem naszej oferty jest rachunkowość projektów unijnych.  Wielu naszych Klientów zleca nam działania, które zwykle realizuje dział finansowy firmy i decyduje się na pełny outsourcing usług księgowych i  finansowych. Solidność, profesjonalizm i  dobra komunikacja to wartości, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami.

Doświadczony zespół

W naszym zespole pracują wysokiej klasy specjaliści – księgowi, doradcy podatkowi, eksperci od controllingu i finansów, którzy wiedzą, jak usprawnić działanie Twojej firmy, niezależnie od tego, czy funkcjonuje ona na rynku od lat, czy dopiero rozpoczyna swoją działalność. Posiadamy niezbędne licencje i ubezpieczenia konieczne do prowadzenia usługowego ksiąg rachunkowych i zagwarantowania odpowiednie jakości naszych usług rachunkowych.

MSP Finance Biuro Rachunkowe ma siedzibę w Warszawie na Woli, ale działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy Klientów m.in. z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania oraz innych polskich miast i miejscowości, firmy z kapitałem polskim i zagranicznym, działające w różnych branżach, na rynku polskim i zagranicznych.

Oferta i Cennik

Wyróżnikiem oferty naszego biura rachunkowego jest wysoka jakość usług za atrakcyjną cenę.  Jako jedne z nielicznych biur rachunkowych w Warszawie oferujemy prowadzenie usług rachunkowych dla spółek w przystępnej cenie 300 zł netto/ mc .  Na nasz cennik usług księgowych składa się oferta  abonamentów, dostosowanych do rodzaju księgowości i wielkości firmy. Każdy z nich zawiera bogaty  pakiet usług dodatkowych (m.in. monitoring dotacji unijnych, program partnerski, usługę dedykowanego managera finansowego, dostęp do serwisu internetowego). 

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.