?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

LCConsulting Leszek Czerwiński

 

Bądź pierwszym, który oceni

Opis działalności

Księgowość prowadzona przez LCConsulting to gwarancja najwyższej jakości usług. Oferujemy pomoc zarówno w prostych sprawach księgowych jak i w kwestiach bardziej skomplikowanych, np. dokonujemy optymalizacji obciążeń podatkowych. Korzyści ze współpracy z naszym biurem rachunkowym przejawiają się nie tylko w podatkach. Powierzając nam obsługę księgową, nasi Klienci mogą skupić swoje wysiłki na rozwijaniu firmy i strategicznych celach swojej działalności.

O nas

Prowadzenie firmy daje poczucie satysfakcji, spełnienia i wolności. Związane jest jednak z ryzykiem i odpowiedzialnością. Rzadko który przedsiębiorca czuje się komfortowo pracując z kalkulatorem i przepisami podatkowymi, które nie dość, że są skomplikowane, to jeszcze bardzo często ulegają zmianom.
Od tego jesteśmy my! Biuro rachunkowe LCConsulting.
Korzyści ze współpracy z naszym biurem rachunkowym przejawiają się nie tylko w podatkach. Powierzając nam obsługę księgową, nasi Klienci mogą skupić swoje wysiłki na rozwijaniu firmy i strategicznych celach swojej działalności.

Produkty i usługi

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy pełen zakres obsługi księgowej, kadrowej i płacowej. Nasze doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi pozwala nam reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych. Na rynku usług rachunkowych działamy od 2009 roku obsługując kilkadziesiąt firm z naszego regionu m.in. Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Piekar Śląskich, Sosnowca i Czechowic Dziedzic. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych i bierzemy odpowiedzialność za prawidłowość obliczeń i prowadzenia księgowości naszych Klientów.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:  Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Będzin

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.