?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Krzysztof Lodziński

 

Bądź pierwszym, który oceni
Radca Prawny Krzysztof Lodziński świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym i pozostałym jednostkom organizacyjnym, w tym przedsiębiorcom, a także wspólnotom mieszkaniowym, stowarzyszeniom i fundacjom. Negocjacje pozasądowe, tworzenie spółek, zakładanie spółek, dochodzenie zadośćuczynienia, zadośćuczynienie, sporządzanie projektów umów, zniesienie współwłasności, rozwody, nabycie spadku, postępowanie administracyjne, zwrot wywłaszczonych nieruchomości, odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy.

O nas

Radca Prawny Krzysztof Lodziński świadczy pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, osób fizycznych i prawnych będących przedsiębiorcami oraz innych podmiotów, nieprowadzących działalności gospodarczej, w tym stowarzyszeń i fundacji. Pomoc prawna świadczona jest we współpracy z zespołem prawników specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Taka formuła działania zapewnia możliwie szeroki zakres oferowanych usług przy zachowaniu wysokich standardów pracy.

Nie występujemy w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w sprawach o przestępstwa skarbowe. Wskazane dziedziny działalności zarezerwowane są dla prawników wykonujących zawód adwokata.
Funkcjonowanie Kancelarii oparte jest na fundamencie wzajemnego zaufania, bezwzględnego przestrzegania tajemnicy zawodowej i niezależności w wykonywaniu obowiązków Radcy Prawnego. Rygorystyczne przestrzeganie tych zasad pozwala na budowanie uczciwych relacji oraz zapewnienia wysokiego poziomubezpieczeństwa prawnego. 

Zasady współpracy

Zasady współpracy uzależniamy od potrzeb Klienta.
Porady i konsultacje świadczone są na rzecz wszystkich Klientów w biurach Kancelarii lub innym miejscu ustalonym z Klientem.
Opinie prawne i sprawy sądowe dla Klientów indywidualnych realizujemy na podstawie zlecenia określającego warunki współpracy. Wynagrodzenie szacujemy przy uwzględnieniu koniecznego nakładu pracy, po zapoznaniu się ze sprawą. Możliwe jest wynagrodzenie kwotowe bądź ustalone w części na zasadzie premii od sukcesu.
Klientom poszukującym stałej obsługi prawnej oferujemy zawarcie umowy, w której pomoc prawna świadczona jest według stawek godzinowych lub ryczałtowo.
Pomoc prawą świadczymy na terenie całej Polski. W przypadkach nagłych bez różnicowania dni roboczych i wolnych od pracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Lodzińskiego
ul. Targ Rakowy 5/6 pokój nr 425
80-806 Gdańsk
(bud. Wojewódzkiej i Miejskiej Bibl.Publicznej)

Marki i specjalizacje

* Przedsiębiorcy i osoby prawne
* Klienci indywidualni
* Wspólnoty mieszkaniowe
* Organy administracji publicznej

Produkty i usługi

Przedsiębiorcy i osoby prawne. 

Specjalizujemy się między innymi w: 
– przygotowaniu projektów umów 
– tworzeniu, przekształceniach i likwidacji wszystkich typów spółek, a także spółdzielni, stowarzyszeń i fundacji
– postępowaniu rejestrowym przed KRS oraz kontaktach z notariuszami
– bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców
– uczestnictwie oraz doradztwie przy negocjacjach
– reprezentacji w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, polubownymi oraz Sądem Najwyższym
– postępowaniu windykacyjnym 
– pomocy w restrukturyzacji oraz negocjacjach z wierzycielami
– prawie obrotu nieruchomościami 
– prawie budowlanym.

Klienci indywidualni 

Klientom indywidualnym świadczymy pomoc w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Zajmujemy się reprezentacją w postępowaniach windykacyjnych oraz egzekucyjnych. Przygotowujemy projekty pism i umów, w tym pism procesowych takich jak: pozwy, odpowiedzi na pozwy, apelacje, a także reprezentujemy przed sądami w toku całego postępowania. Pomagamy w sprawach rodzinnych dotyczących trudnych życiowych sytuacji. Kancelaria udziela pomocy również w zakresie prawa spadkowego. Reprezentujemy Klientów indywidualnych w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi. Zapewniamy doradztwo i reprezentację w sprawach przed organami podatkowymi oraz w relacjach z ZUS.

Wspólnoty mieszkaniowe 

Kancelaria oferuje obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych oraz osób i podmiotów zarządzających lub administrujących wspólnotami. 
Podejmujemy się stałej współpracy lub świadczymy usługi w jednostkowych, powierzonych sprawach. 

Organy administracji publicznej 

Kancelaria świadczy stałą obsługę prawną jednostek sektora finansów publicznych na zasadach określonych w przepisach prawa. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami publicznymi poprzez zapewnienie stałej obsługi prawnej, obsługi określonych zadań oraz świadczenie zastępstwa procesowego. 

Obsługa klientów za granicą.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gdańsk, Kościerzyna, Sopot, Tczew, Sztum, Puck, Kartuzy, Starogard Gdański., Lębork, Nowy Dwór Gd.

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.