?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Katarzyna Skoczylas

 

Bądź pierwszym, który oceni

Specjalizacje

Obsługa prawna firm

Stała opieka prawna zapewnia danemu Klientowi bezpieczeństwo i kompleksową pomoc w zakresie działalności jego przedsiębiorstwa, także poprzez stały kontakt z Kancelarią w godzinach pracy. Wynagrodzenie za objęcie stałą opieką prawną ustalane jest indywidualnie według woli Klienta – Kancelaria dopuszcza różne formy wynagrodzenia : ryczałtowe, godzinowe, za czynności.

Prawo cywilne i rodzinne

Kancelaria oferuje pomoc w prowadzeniu spraw cywilnych ( m.in. o zapłatę, ochronę własności i posiadania, zasiedzenie nieruchomości, ochronę dóbr osobistych, roszczenia wynikające z umów, roszczenia z czynów niedozwolonych, sprawy o nienależne świadczenie, sprawy wieczystoksięgowe i inne wynikające z roszczeń i służące ochrony interesów Klienta). Kancelaria oferuje też pomoc przy prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego m.in. dotyczące władzy rodzicielskiej, alimentów, ustalenia miejsca pobytu dziecka, ustalenia kontaktów z dzieckiem, egzekucji ustalonych kontaktów, ustanowienie rozdzielności majątkowej, jak też innych spraw rozpatrywanych w sądzie rodzinnym (np. ustanowienie kuratora dla osoby niepełnosprawnej). Oferta dotyczy zarówno reprezentacji przed sądem, jak też pisania samych pism, zgodnie z wolą i życzeniem Klienta

Spadek i dział spadku, zniesienie współwłasności

Kancelaria oferuje pełną pomoc w zakresie stwierdzenia nabycia spadku, wypełnienia deklaracji do Urzędu Skarbowego, działu spadku. Oferujemy też pomoc w zakresie spraw dotyczących zniesienia współwłasności.

Prawo karne, wykroczenia

Kancelaria oferuje pomoc w sprawach karnych na każdym etapie postępowania tj. w postępowaniu przygotowawczym, postępowaniu przed sądem oraz w postępowaniu wykonawczym. W postępowaniu wykonawczym oferujemy pomoc w sprawach dotyczących m.in. odroczenia wykonania kary, zawieszenia wykonania kary, przerwy w odbywaniu kary, zwolnienia warunkowego, postępowania dotyczącego zarządzenia wykonania kary, odbywania kary w systemie dozoru elektronicznego. Reprezentujemy Klientów zarówno w charakterze obrońcy, jak też w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego i oskarżyciela posiłkowego.

Kancelaria w Mielcu:

ul. Głowackiego 10/18, 39-300 Mielec

Filia Kancelarii w Tarnowie:

Al. M.B. Fatimskiej 17/5, 33-100 Tarnów

Zasięg działania

Tarnów, Mielec

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.