?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Kamila Rembiś-Roszkowska

 

Bądź pierwszym, który oceni

Opis działalności

To co mnie wyróżnia, to znajomość pracy sądów „od kuchni”. Pomagam w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw cywilnych, rodzinnych, gospodarczych i karnych.

Produkty i usługi

Nazywam się Kamila Rembis-Roszkowska. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

Pierwsze praktyczne doświadczenia zdobywałam w Kancelarii Prawniczej mojego ojca, radcy prawnego Krzysztofa Rembisia.

Następnie podjęłam pracę asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie, gdzie w latach 2008-2010 pracowałam w wydziale karnym, a od roku 2010 do 2016 w wydziale cywilnym. Zdobyłam tam cenne doświadczenia zarówno w zakresie procedury cywilnej jak i prawa materialnego. W roku 2016 zdałam egzamin adwokacki, a od roku 2017 praktykuję we własnej Kancelarii Adwokackiej.

Pomagam w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw cywilnych, rodzinnych, gospodarczych i karnych, a to co mnie wyróżnia, to znajomość pracy sądów „od kuchni”.

Na bieżąco monitoruję postęp spraw, dbając o zabezpieczenie interesów moich klientów, z którymi jestem w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

Obsługuję także klientów włoskojęzycznych.

Wysokość wynagrodzenia Kancelaria ustala podczas indywidualnych rozmów z Klientem, po zapoznaniu się ze sprawą w oparciu o przepisy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie i zależy od charakteru usługi, nakładu pracy, wagi i skomplikowania sprawy.

Kancelaria stosuje dwa główne systemy rozliczeń:

ryczałtowy – polegający na ustaleniu z góry konkretnej kwoty wynagrodzenia. System ten jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres prac i ich wymiar czasowy
godzinowy – polegający na ustaleniu wysokości wynagrodzenia w zależności od ilości czasu poświęconego na wykonanie zlecenia. System ten jest stosowany głównie przy stałej obsłudze prawnej oraz gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu prac.

oferuję pomoc w zakresie:
* Spraw cywilnych
* Spraw karnych
* Postępowania wykonawczego
* Wykroczeń
* Spraw gospodarczych
* Spraw rodzinnych
* Spraw z zakresu prawa pracy
* Spraw egzekucyjnych
* Spraw administracyjnych

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.