?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Jakubowska & Partnerzy

 

Bądź pierwszym, który oceni

Satysfakcja wynikająca z sukcesu każdego naszego Klienta prowadzi do coraz większego zaangażowania w naszą pracę. Poza branżową wiedzą ekspercką oraz naszym doświadczeniem jesteśmy skuteczni, zawsze szukamy najprostszych i adekwatnych dla sytuacji rozwiązań prawnych.

Specjalizacje

Prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego

W tym aspekcie nasza Kancelaria Prawna zajmuje się doradztwem w sprawach majątkowych, szeroko pojętymi spadkami oraz zachowkami, kwestiami dotyczącymi nieruchomości, zasiedzeniem i służebnością, pomocą prawną dla małżonków, rodziców, spadkodawców i spadkobierców, eksmisją, wydziedziczeniem, sprawami o zapłatę etc. Nie sposób jest wymienić wszystkich zagadnień z tej gałęzi prawa.

Prawo rodzinne

Obsługa prawna naszej Kancelarii prawnej z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego obejmuje takie zagadnienia jak sprawy o rozwód oraz separację, a także o ustalenie istnienia lub nieistnienia małżeństwa oraz jego unieważnienia, kwestie dotyczące majątku małżonków, alimentów (zarówno na rzecz byłego współmałżonka jak i dziecka/dzieci), władzy rodzicielskiej, a także pochodzenia dziecka.

Prawo karne

Nie straszne nam również sprawy karne. Zakres usług naszej Kancelarii Prawnej w sprawach karnych obejmuje zarówno obronę oskarżonego przed Sądami wszystkich instancji, obronę podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym, a także reprezentowanie Klienta pokrzywdzonego. Nasi specjaliści mają doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw karnych m.in. o: wypadki komunikacyjne, z uwzględnieniem prowadzenia pojazdów pod wpływem substancji odurzających bądź bez wymaganych uprawnień, błędy lekarskie, oszusta i wyłudzenia, w tym oszustwa podatkowe, podrabianie dokumentów, posiadanie substancji niedozwolonych, kradzież, rozbój, a także włamanie, znęcanie się, wykorzystywanie seksualne oraz gwałt, morderstwo etc.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Jeśli chodzi o prawo pracy, zatrudnienia oraz ubezpieczeń społecznych, wszystkie nasze usługi w pełni dopasowujemy do potrzeb Klienta – zarówno Indywidualnego jak i Biznesowego. W przypadku osób fizycznych oraz przedsiębiorstw zajmujemy się reprezentacją jednostek przed sądami powszechnymi w sprawach pracy (zarówno reprezentowanie klienta w sporach sądowych z pracownikami jak i odwrotnie), doradztwem w zakresie zatrudnienia, zagadnieniami dotyczącymi nawiązywania oraz rozwiązywania stosunków pracy, ze szczególnym uwzględnieniem „trudnych zwolnień”, tworzeniem polityki wewnętrznej, doradztwem w zakresie prawa ochrony danych osobowych, negocjowaniem porozumień ze związkami zawodowymi i przedstawicielami grup pracowniczych etc.

Nasza Kancelaria Prawna specjalizuje się w wyżej wymienionych gałęziach prawa. W przypadku nieujęcia przez nas nurtującej Państwa kwestii, z największą przyjemnością zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość, że nie wszystkie zagadnienia, z którymi przyszło nam się mierzyć, zostały powyżej uwzględnione.

Kontakt

Nasze telefony:
+48 22 723 22 71
+48 513 177 545

Nasz adres:
05-825 Grodzisk Mazowiecki
ul. Okulickiego 6

Nasz adres e-mail:
kancelaria@jakubowska.com.pl

Zasięg działania

Grodzisk Mazowiecki

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.