?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Jacek Zembaty

 

Bądź pierwszym, który oceni
Biura rachunkowe, których właścicielem jest mgr Jacek Zembaty działają w Bolesławcu oraz w Żaganiu. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej osób fizycznych, firm i spółek. Właściciel biur ma uprawnienia biegłego rewidenta. Jest wpisany do rejestru biegłych rewidentów prowadzonym przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod nr 4611.

O nas

Reprezentujemy interesy klientów od 1992 roku, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie i aktualna wiedza pozwalają świadczyć usługi w zakresie rachunkowości na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy od lat zajmują się pełną obsługą księgową i na bieżąco śledzą zmiany w przepisach, dzięki czemu nasze działania są zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

Dbamy o finanse naszych klientów oraz o bezpieczeństwo ich poufnych danych, a ponieważ podatki i księgowość nie mają przed nami tajemnic, chętnie podejmujemy się prowadzenia ksiąg rachunkowych i służymy fachowym doradztwem w zakresie rachunkowości. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych, ustalanych indywidualnie cenach.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym biurem rachunkowym przyniesie korzyści Państwa firmie ponieważ zlecając nam obsługę księgową, zyskają Państwo czas na to, co najważniejsze – czyli na rozwój swojego biznesu.

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW 
Księga Przychodów i Rozchodów jest najpopularniejszą formą księgowości w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest łatwiejsza w prowadzeniu niż księga rachunkowa lecz i tak warto zlecić obsługę księgową profesjonalistom.

Nasze biuro rachunkowe realizuje usługi w zakresie:
– prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów,
– sporządzania list płac, rachunków do umów zleceń i o dzieło oraz obowiązujących deklaracji podatkowych oraz ubezpieczeniowych,
– prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
– dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług,
– ewidencjonowanie operacji gospodarczych w książce podatkowej,
– prowadzenie ewidencji ryczałtowych.

DORADZTWO PODATKOWE 
Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe obejmujące:
– podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT),
– podatek dochodowy od osób prawnych (CIT),
– podatek od nieruchomości,
– podatek od spadków i darowizn,
– podatek od towarów i usług (od wartości dodanej – VAT, akcyza, cło).

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.