Ireneusz Misiejuk

Misją Kancelarii jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych na najwyższym poziomie. Działania związane z prowadzeniem powierzonych spraw ukierunkowane są na sukces naszych Klientów oraz ich pełną satysfakcję.

Kancelaria oferuje pomoc prawną przedsiębiorcom i klientom indywidualnym – zarówno na etapie przedsądowym jak i w ramach toczących się postępowań sądowych. Naszych Klientów reprezentujemy również przed organami administracji publicznej. Zapewniamy wsparcie w toku prowadzonych negocjacji oraz w pertraktacjach ugodowych.

Mec. Ireneusz Misiejuk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Egzamin radcowski złożył z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim łącząc odbywaną aplikację z zatrudnieniem w Kancelarii Radcy Prawnego oraz w Ośrodku Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych. W tym czasie do jego obowiązków należała między innymi obsługa prawna zarówno osób fizycznych jak i osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych. Stale współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin prawa, uczestniczącymi w konsultacjach społecznych w ramach procesu legislacyjnego z ramienia Krajowej Rady Radców Prawnych. Obecnie, poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego w ramach stosunku pracy, prowadzi własną kancelarię. Praktykuje w obszarze różnorodnych dziedzin prawa. Reprezentuje mocodawców przed sądami powszechnymi oraz przed sądami administracyjnymi. Jest członkiem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz Wiceprezesem Fundacji „Znam Prawo”, działającej na rzecz podnoszenia szeroko pojętej świadomości.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

  • Negocjacje i mediacje
  • Obrót nieruchomościami
  • Prawo administracyjne i sądowoadministracyjne
  • Prawo cywilne
  • Prawo rodzinne i opiekuńcze
  • Prawo spółek handlowych

Zasięg działania

Biała Podlaska

1 Recenzja dla Ireneusz Misiejuk

Aneta 16 Opinie
Obsługa prawna
5.0

Działanie szybko, sprawnie czyli doskonałe. Pozdrawiam.

Czy ta opinia była przydatna? Lubię to 1 Przydatne 0 Super 0

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.