?
  • Adwokat
  • Biuro rachunkowe
  • Doradca podatkowy
  • Kancelaria prawna
  • Księgowość
  • Notariusz
  • Prawnik
  • Radca prawny
  • Urząd Skarbowy
Gdzie?

Anna Kamińska Agnieszka Woźniak Dorota Złotkiewicz Kancelaria Radców Prawnych

 

Bądź pierwszym, który oceni
Adwokat Anna Kamińska Adwokat Agnieszka Woźniak Adwokat Dorota Złotkiewicz – zarządzają pracą Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów w Lublinie.Kancelarią prowadzoną w formie spółki jawnej i jest jedną z wiodących kancelarii prawniczych działających w tej formie Działalność prowadzą: – Adwokat Anna Kamińska – Adwokat Agnieszka Woźniak – Adwokat Dorota Złotkiewicz. Prawniczki są znane z biegłej wiedzy i bogatej praktyki prawnej dzięki której służą profesjonalną pomoc prawną i kompletną obsługę na rzecz podmiotów gospodarczych.

O nas

Jesteśmy kancelarią adwokacką z siedzibą w Lublinie. Świadczymy usługi na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań klienta i lokalizacji miejscowej sądu. Do zespołu naszej działalności należą Anna Kamińska, Agnieszka Woźniak oraz Dorota Złotkiewicz. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oprócz obsługi w języku polskim, świadczymy także pomoc w językach obcych: angielskim, rosyjskim, niemieckim i ukraińskim. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i z najwyższą starannością.

Kancelaria adwokacka współpracuje z wieloma wybitnymi specjalistami z wielu dziedzin prawa. Nadzorujemy prowadzone postępowania egzekucyjne i współpracujemy z komornikami sądowymi. Klienci mają możliwość skorzystania z usług współpracującej z nami kancelarii notarialnej i biura tłumaczy przysięgłych. Naszym podstawowym celem jest wysoka jakość świadczonych usług, szczegółowość rozpatrywanych spraw i profesjonalizm. Kancelaria adwokacka położona jest w pobliżu Sądu Rejonowego, w centrum finansowo-handlowym, znajdującym się w Lublinie przy ul. Zana 41.

Marki i specjalizacje

Prawnik Anna Kamińska, radca prawny Agnieszka Woźniak i radca prawny Dorota Złotkiewicz – Kidyba specjalizują się w następujących dziedzinach:
– Dział Handlowy i Gospodarczy
– Dział Cywilny, Pracy i Rodzinny
– Dział Karny
– Dział Ubezpieczeń
– Dział Administracyjny

Produkty i usługi

Świadczymy solidną i całkowitą obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych. Zapewniamy szczegółową pomoc prawną na podstawie umowy o stałej współpracy i niezwłoczną pomoc prawną. Spotkania są indywidualnie umawiane według potrzeb i życzeń klientów. Prawnik i radcy prawni wyróżniają się mobilnością dzięki, której swoje obowiązki pełnią na ternie całej Polski.

Oferujemy pomoc w wielu obszarach, w tym m.in.:
– pomocy prawnej dla osób fizycznych i przedsiębiorców
– biegłej obsługi prawnej obywateli, również w języku angielskim
– zajmowania się opiniami, konsultacjami i poradnictwem prawnym
– zarządzania należnościami usługobiorców
– reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracji

Nasze specjalizacje to m.in.:
– prawo gospodarcze, prawo spółek i transakcje handlowe
– prawo cywilne
– prawo obrotu nieruchomościami i prawo działalności deweloperskiej
– prawo ubezpieczeń
– prawo pracy
– prawo rodzinne i opiekuńcze
– praktyka karna
– rozwiązywanie sporów
– postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne
– windykacja należności
– prawo administracyjne

Współwłaścicielki Anna Kamińska, Agnieszka Woźniak oraz Dorota Złotkiewicz prowadzą swoją działalność w Lublinie, przy ul. Tomasza Zana 41.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Puławy, Kraśnik, Janów Lubelski, Lublin, Lubartów, Lublin, Świdnik, Biłgoraj, Krasnystaw, Łęczna

Napisz opinię

Twoja ocena
angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia powinna składać się z conajmniej dwóch zdań.