Polecamy tylko zweryfikowanych prawników i doradców podatkowych

Każdy z rekomendowanych doradców musi posiadać minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe. Jest to okres, w którym profesjonalny doradca lub prawnik miał możliwość nabycia odpowiedniego doświadczenia, „zetknięcia się” z wieloma niestandardowymi przypadkami, a więc nabył w praktyce solidną wiedzę i doświadczenie.

Koncentrujemy się też na opiniach osób, które mają styczność z doradcami – pracownicy biur nieruchomości i deweloperów, przełożeni, którzy na co dzień widzą, jak doradcy obsługują klientów. Wszystkie informacje są weryfikowane.

Użytkownicy portalu też oceniają biura rachunkowe i kancelarie prawne

Każdy użytkownik naszego serwisu, który wysyła wiadomość do wybranego doradcy może poprosić o przesłanie mailem ankiety w celu oceny wybranego przez siebie doradcy/doradców.

Dzięki temu użytkownicy serwisu dodatkowo weryfikują kompetencje doradców wystawiając im oceny i pisząc opinie na ich temat. Korzystasz z ocen i opinii innych internautów, zrewanżuj się tym samym – też wypełnij ankietę. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje mniej niż 1 minutę.

Miejsce tylko dla najlepszych specjalistów

Stosujemy „szkolną” skalę ocen. Ocena 5 to dobry specjalista, który posiada solidną wiedzę i odpowiednie doświadczenie – takiego specjalistę z czystym sumieniem można polecić innym użytkownikom portalu MonitoPrawa.pl. Jeżeli średnia ocen wystawianych doradcy spadnie poniżej 3, taka osoba jest usuwana z portalu. Dzięki temu biura rachunkowe i kancelarie prawnicze wiedzą, że muszą w pełni zaangażować się w sprawy Klienta, bo jego satysfakcja będzie miała przełożenie na późniejsze oceny wystawiane doradcy.